\
מפת הגעה
שעות פתיחה
שני 13:00 - 18:00
שלישי 13:00 - 18:00
רביעי 13:00 - 18:00
חמישי 13:00 - 18:00
שישי 13:00 - 18:00
שבת סגור
ראשון 13:00 - 18:00
Screen Shot 2017-08-16 at 15.56.36

אתר האינטרנט בייבי לנד – סקירה

חדר לידה זה ממש תיק.
אז זהו שלא בדיוק. כי כשאת בוחרת את המקום שהכי נוח לך ללדת בו, ואת הליווי הנכון בזמן הנכון, המסע ללידת תינוקך יעבור חלק יותר, בדרך הכי בטוחה שיש. ואת כל המידע ללידה מושלמת ולהורות הנכונה, תוכלי למצוא באתר בייבי לנד.
יש משהו יותר מרגש מלהפוך להיות אימא? לא משנה אם זו הפעם הראשונה השנייה או השלישית שלך. אומנם, בינינו הנשים, בואי נודה באמת, בפעם הראשונה זה הכי ‘מפחיד’ כי את לא יודעת למה לצפות. את נכנסת לסרטים, ללחץ ולא יודעת איך לצאת מזה. הלוואי שהיית יודעת מראש את כל התשובות לשאלות הלגיטימיות שעולות לך בראש כשאת בהריון.
בדיוק בשביל זה שלחנו לשטח את מירית, בת ה30, שהולכת להפוך להיות אם בעוד כחודש לראשונה בחייה, לחקור מספר אתרים שיכינו אותה ללידת תינוקה המתוק, שכבר מחכה לצאת לאוויר העולם ולגרום לכולם להתאהב בו. הבעיה היא שאי אפשר באמת לדעת איזה אתר יכין אותך בצורה הכי טובה והכי נכונה כך שתוכלי להבין מה עושים ואיך מתמודדים, הן עם ההיריון, הן עם הלידה והן לאחר הלידה. והכי חשוב, איזה תיק מתאים לחדר הלידה.
לאחר ביקור באתרים כאלה ואחרים, את הפורטל בייבי לנד מירית זכרה הכי טוב. ובו היא מצאה את כל המידע החיוני שאפילו לא חשבה עליו בעצמה בהתחלה. הפורטל ליווה אותה מתחילת ההיריון. כל פעם שמירית הייתה בלחץ ממשהו חריג, כמו צרבת בזמן ההיריון או כאב חד בצד היא מיד פנתה לפורטל זה ומצאה תשובות חיוניות שהרגיעו אותה מיד.
כמו שציינו, מירית בדיוק חודש לפני לידה, וברצונה להתחיל להכין עם בעלה תיק לחדר לידה. מה שנשמע טריוויאלי לחלוטין, אל תתנו לזה להטעות אתכן. הרי שכל מה שייכנס בתיק לחדר הלידה, כך תראה הלידה שלכן. חשוב שיהיה בו הכול, ולא יחסר דבר.
מירית בחנה את הפורטל הכי מקרוב שאפשר, ומצאה מידע מעניין במיוחד. למשל, רשימת ציוד מלאה שכדאי לה להכליל בתיק לחדר הלידה שלה. מה שבאמת חשוב להכניס, ומה הכי לא כדאי לשכוח. בין היתר: מגבונים, ג’ל מחטא (בכל זאת, בית חולים), פלסטרים ופולידין (לא להיבהל, זה כנראה ישמש את בעלך שאולי יתעלף בזמן הלידה ועלול לקבל מכה), כמובן מים, חטיף- כי בטוח תהיי רעבה, טישו כדי לנגב את הדמעות של אושר כשהתינוק יגיע, צעצוע- לבעלך כדי שיהיה לו במה להתעסק כשימתין בסבלנות לרגע שבו יהפוך להיות אב. טלפון נייד- בשביל לענות לנודניקים ששואלים בלי סוף “נו ילדת כבר?”
נגלה לך סוד. מירית ילדה בהצלחה בן, ולידתה הייתה טבעית וללא בעיות. ובפורטל בייבי לנד היא מצאה גם את כל השאלות שליוו אותה לאחר הלידה, כמו הבריאות של הילד, התפתחותו, התזונה שהכי מתאימה לו וכו’. אכן אין כמו להכין תיק לחדר הלידה, ולדעת שרוב הדברים שהיו בפנים יישארו גם אחר כך, כי אלו בדיוק הדברים שצריך גם לאחר הלידה.
שתהיה לכן לידה קלה, והכי חשוב שהתינוק יצא בריא. את שאר המידע שמתאים עבורך ועבור תינוקך תמצאי בפורטל בייבילנד שמזמין אותך להציץ בו.

לכניסה לאתר בייבי לנד לחצו כאן

מאמרים נוספים בנושא:

חנות מקוונת לכלי עבודה ואספקה טכנית H.S – סקירה

חנות מקוונת לכלי עבודה ואספקה טכנית H.S – סקירה

חנות מקוונת מקצועית ואמינה, H.S שמה. הכירו את אחת החברות הוותיקות בארץ, שיצאנו לנו לא מזמן להכיר. ותודה לאל שכך,
ביקורת חברת סיעוד | מ.ס.ד שירותי סיעוד

ביקורת חברת סיעוד | מ.ס.ד שירותי סיעוד

ביקורת על חברת מ.ס.ד שירותי סיעוד | טיפול סיעודי | ביקורת שירותי חברה טיפול סיעודי – כמה קשה להתמודד עם
לימודי תואר ראשון במכללה האקדמית תל חי – חגית מספרת

לימודי תואר ראשון במכללה האקדמית תל חי – חגית מספרת

חושב על לימודי תואר ראשון? בתל חי יתנו לך את כל הכלים הנכונים אני חגית. בת 24 מנתיבות. וחיפשתי בדיוק
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן